Moda na wiązane buty

Buty wiązane wysoko nad kostką są bardzo modne. Panuje moda zarówno na buty wiązane na obcasach jak i na zupełnie płaskie. Te ostatnie to zupełnie nowa moda w Polsce.

Buty na płaskiej podeszwie, wiązane nad kostką, rzemykiem czy wstążką ciągnącą się aż pod same kolana, mogą kojarzyć się z baletkami. I oto właśnie chodzi. Jednak bardzo nietypowe są buty wyglądające z przodu jak baletki, jednak mające mały obcasik i odkrytą piętę. Przykładem takiego wzoru może być Marisha/Heavy Duty Z haftem. Skóra ekologiczna. Inne bardzo ciekawe buty wiązane to Hego’s Na gumowej podeszwie. Bawełna. Są w militarny wzór. Bardziej eleganckie, jednak nieco przypominające ludowe góralskie obuwie są Eva Collection Ozdobione koralikami. Bawełna, sznurek. Zupełnie eleganckie, niesamowite sandałki na cienkiej szpilce, bardzo delikatne i mające delikatne wiązanie tuż nad kostką to Prima Moda Ze sztucznymi kryształkami. Skóra. Cena 459zł. Bardzo ciekawe są też Fantasy Ozdobione koralikami. Są z płótna. Wiązanie mają szerokie i delikatne zarazem, przypominające wstążkę. Są na koturnie. Eleganckie buty.

Danija na szpilce to kolejne bardzo eleganckie i delikatne sandałki, wiązane nieco wyżej nad kostką.

hastagi na stronie:

#buty na koturnie 2011 #buty wiązane za kostkę #buty wiązane na obcasie #półbuty damskie wiązane #sandały damskie wiązane #wiązane buty na obcasie #pantofle damskie wiosna 2011 #sandały na koturnie 2011 #jak wiązać buty nike #buty wiazane za kostke

Related posts

Top