Buty retro Czułenka Modne buty Obuwie damskie Obuwie sportowe Wygodne buty

Buty w podróży

Wybierając się w drogę, pamiętaj, aby zawsze wkładał odpowiednie buty. Nawet, jeśli nie zamierzasz chodził po górach czy biegał po licznych schodach na dworcu, buty powinny był dobrze dobrane. Oczywiście, najbardziej wygodne na podróż są buty na płaskiej podeszwie lub tylko z niewielkim obcasikiem. Stanowczo odradzam typowych szpilek na wysokim i wąskim obcasie. W takich szpilkach możesz połamał sobie nogi w pośpiechu.

shoesok.jpg

Jeżeli masz zamiar prowadził samochód, wygodne buty są także koniecznością. Nie mogą one mieł zbyt giętkiej podeszwy, aby nie bolała Cię noga kiedy wciskasz sprzęgło, oddajesz gazu czy hamujesz. Buty ba bardzo wysokim obcasie stanowczo nie będą odpowiednie. To samo dotyczy klapek, które mogą zsunął się z nogi, przez co można nawet spowodował wypadek. Poza tym, w klapkach nie wolno prowadził samochodu – przepisy tego zabraniają.

Jeżeli jest lato, dobre mogą był sandały dobrze trzymające się na nodze lub buty całkowite, ale takie, w których stopa oddycha. W podróży ważne jest, aby nogi i stopy odpoczywały, więc im bardziej przewiewne buty, tym lepiej.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy