CCC

Czy wiesz, co to są sklepy CCC? To sieć sklepów obuwniczych, które są w całej Polsce. CCC ma 228 sklepów w całym kraju. Jakie ma buty? Uważam, że w miare dobre. Jest w nich wybór, można kupić tańsze i droższe – każdy powinien znaleźć coś na własną kieszeń.

Jednak, kiedy ja kupowałam kozaki w CCC, nie mogłam znaleźć tam takich, jakie chciałabym mieć, pomimo, że jakiś wybór był. Myślę, że powinnas wybrać się kiedyś do CCC i sama zobaczyć, czy ten sklep Ci odpowiada i czy znajedziesz tam to, czego potrzebujesz.

CCC sprzedaje także obuwie dla dzieci: dla tych najmłodszych również. Kupiłam tam buty dla dziecka, i świetnie się trzymają, a mają już prawie dwa lata.

Jednak buty dla dorosłych, którzy dużo chodzą – mogą się szybciej zniszczyć.

Czy jest coś, co mi się nie podoba w CCC? Owszem. Wiadomo, że w azdym sklepie gwarancja na buty trwa przez dwa lata.Kiedy pytam o to w CCC dowiaduję się, ze tylko przez rok można oddać na gwarancję buty, z którymi coś się stanie. Ciekawe, co robią w CCC w przypadku bardziej świadomych klientów, którzy wiedzą o tym, że gwarancja trwa dwa lata, niezależnie od sklepu w jakim je kupiono.

hastagi na stronie:

#Obuwie CCC #obuwie damskie ccc #buty nike damskie na obcasie #kozaki damskie ccc #ccc buty damskie #ccc buty ślubne #trapery damskie deichmann #ccc obuwie damskie #sandały damskie ccc #trapery damskie ccc

Related posts

One Comment;

  1. jolcia said:

    Po pierwsze nie gwarancja tylko okres reklamacji w Salonach CCC trwa 24 miesiace ,,,,

Comments are closed.

Top