Wiosenna moda – buty na wysokim obcasie

Czy nowa wiosenna moda jest inna, niż tak, która królowała poprzedniej wiosny? Oczywiście, każdy sezon przynosi nam pewne nowości, jakieś dodatki, których wcześniej nie było, czy inne zestawienia kolorystyczne i ubraniowe.

Kilka lat temu hitem było noszenie spodni bojówek i do tego szpilek, o jak najwyższym i jak najcieńszym obcasie. Teraz nadal nie są zbyt modne obcasy klocki. Dlaczego? Może przyczyną jest to, iż nie są zbyt kobiece. Buty na wysokim obcasie zawsze kojarzą się z kobietą dojrzałą, nieważne, czy ma ona 20 czy 60 lat.

103058.jpg

Buty na obcasie to szczyt mody. Kobieta w takich butach wygląda dobrze. Jednak nie wystarczy włożyć wysokich butów na obcasie. Trzeba jeszcze wiedzieć, jak w nich chodzić.

Chodzenie w butach na wysokim obcasie to nie lada sztuka. Trzeba się jej nauczyć. Najpierw, trzeba nauczyć się pięknego chodzenia bez butów. Później ćwiczymy chodzenie w butach na na niewysokim obcasie, potem możemy włożyć jak najwyższe szpilki. W każdym z rodzaju butów chodzi się inaczej. Im wyższy obcas, tym chodzenie wymaga większej równowagi. Dlatego pamiętaj, że jeśli wybierasz się gdzieś w zupełnie nowych butach na wysokim obcasie, wcześniej poćwicz chodzenie w nich.

Podczas stawiania kroków w butach na wysokim obcasie nie powinnaś chodzić na ugiętych nogach. Twoje nogi powinny być jak najbardziej proste. Ucz się stawiać je w jednej linii, jak modelka. Przy tym nie wywija na wszystkie strony rękami, trzymaj je przy sobie. Nie jest to proste, ale wszystkiego można się nauczyć.
mks

hastagi na stronie:

#buty wiosenne damskie #nike obcas #nike obcasy #buty na wysokim obcasie #obuwie wiosenne damskie #nike obcasy allegro #tanie buty wiosenne #modne buty wiosenne #wiosenne buty damskie #buty damskie wiosenne

Related posts

One Comment;

Comments are closed.

Top