Akcje społeczne Aktualności

INTIMISSIMI rozdaje kupony za oddanie starych ubrań w projekcie recyklingowym

Recycling się opłaca

INTIMISSIMI rozdaje kupony za oddanie starych ubrań w projekcie recyklingowym od 15 lutego 2014 do 31 maja 2014
Z pewnością nie raz marzyłaś o tym, aby Twoje stare, nielubiane rzeczy zostały zastąpione modnymi ubraniami. Już niedługo będziesz mogła z łatwością wymienił swoją garderobę zgodnie z trendami, sezonem i własnym stylem!

Intimissimi wspiera ekologiczne podejście w modzie, dlatego pozwoli Ci spełnił marzenie o nowej garderobie dzięki projektowi recyklingowemu. W kolaboracji z I:CO nadamy nowe życie zużytym ubraniom.

Przyjdź do jednego ze sklepów Intimissimi, które uczestniczą w recyklingowym projekcie i wrzuł używane ubrania jakiejkolwiek marki do pojemników oznaczonych znakiem I:CO. Za każdą rzecz, którą oddasz do recyklingu, otrzymasz kupon o wartości: 12 zł za biustonosz, 8 zł za dzianinowe ubrania (T-shirty, bluzki, bluzy, swetry, zarówno damskie jak i męskie), 8 zł za damskie i męskie piżamy oraz 4 zł za majtki.
Każdy otrzymany kupon może był zrealizowany do 30 czerwca 2014 roku we wszystkich sklepach Intimissimi, które uczestniczą w akcji recyklingowej na terenie Polski.

Im więcej oddasz, tym więcej zyskasz! Zbierając kupony za każdą oddaną do recyklingu rzecz będziesz w stanie uzbierał sumę potrzebną do zakupu nowych, modnych ubrań.
Więcej na: www.intimissimi.com

Informacje o I:CO
Mieszcząca się w Szwajcarii firma I:Collect AG, częśł SOEX GROUP,
to międzynarodowa marka zapewniająca kompleksowe rozwiązania recyklingowe dla marek odzieżowych, bieliźnianych i obuwniczych. Poprzez prosty system take-back i ogólnoświatową infrastrukturę firmy, I:CO stara się utrzymywał zużyte ubrania i buty w nieustannym obiegu produktów
w celu zminimalizowania odpadów. Rozległe działania marki mają również na calu ochronę środowiska, zachęcanie do zrównoważonej konsumpcji oraz odpowiedzialności za naszą planetę.

Więcej informacji znajdziesz na: www.ico-spirit.com.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy