Na sprzedaż oddaję moje liliowe obcasy, w których działałam podczas nowojorskiego pokazu Prabal Gurung spring/summer 2014

Warszawa 16.04.2014 r.
Informacja prasowa

Zuzanna Bijoch oddaje swoje ubrania!

Światowej sławy top modelka, Zuzanna Bijoch przekazała swoje liliowe szpilki i spódnicę, na akcję charytatywną „Pralnia dla Kasisi”, organizowaną przez Fundację Kasisi Szymona Hołowni oraz serwis Szafa.pl. Celem akcji jest zebranie funduszy na zakup pralni dla sierocińca w Kasisi w Zambii.
Akcja charytatywna „Pralnia dla Kasisi” polegająca na dostarczaniu swoich ubrań na aukcję internetową także ich sprzedaży na kartce serwisuszafa.pl/pralniazyskuje coraz ogromniejsze zainteresowanie wśród swoich osób.

„Na aukcję oddaję moje liliowe obcasy, w których działała podczas nowojorskiego pokazu Prabal Gurung spring/summer 2014 oraz spódniczkę z obecnej jednej kolekcji.” – mówi Zuzanna Bijoch.

Podczas następnych dni do sprzedaży dołączą inne dane osoby, które dadzą na ten koniec swoje indywidualne ubrania. W tej chwili do własnych szaf zapraszają m.in. Magda Mołek, Kasia Tusk, Agnieszka Cegielska, Marcin Prokop i Szymon Hołownia – założyciel Fundacji Kasisi.

Pralnia_dla_Kasisi_300x300_baner_licytuj_dla_dzieci-005-2014-04-16 _ 18_07_52-75

Pralnia_dla_Kasisi_Zuzanna_Bijoch_szpilki_przód-003-2014-04-16 _ 18_07_56-75

Pralnia_dla_Kasisi_Zuzanna_Bijoch_szpilki-002-2014-04-16 _ 18_07_58-75

Pralnia_dla_Kasisi_Zuzanna_Bijoch_spódnica-004-2014-04-16 _ 18_07_54-75

Pralnia_dla_Kasisi_Zuzanna_Bijoch-001-2014-04-16 _ 18_08_00-75

„Zapraszamy każde kobiety zainteresowane włączeniem się do walk „Pralnia dla Kasisi” na stronęszafa.pl/pralnia. Szczególnie teraz – w stopniu wiosennym – zapraszam do przeszukania swojej garderoby i podarowania na aukcję niepowtarzalnych ubrań z przygodą w tle.” – mówi Urszula Zych, szefowa marketingu Grupy Szafa.pl, wyłącznego partnera akcji.

Kasisi to okolicę w Zambii, w jakiej znajduje się sierociniec dla niemowląt. Idealne miejsce, w którym dzieci porzucone przez rodziców, chore na AIDS lub po prostu osierocone posiadają nasz drugi dom. Dom, w którym nie ma dużych pralek. Ponad 260 dzieci w Kasisi każdego dnia czeka na wyprane i pachnące świeżością ubrania. Całkowity dochód z sprzedaży charytatywnej „Pralnia dla Kasisi” zostanie oddany na zbudowanie profesjonalnej pralni.

Do swoich szaf zapraszają:

Zuza Bijoch
http://szafa.pl/pralnia/profil/54488-Zuzanna_Bijoch.html

Kasia Tusk
http://szafa.pl/pralnia/profil/11322-Kasia_Tusk.html

Magda Mołek
http://szafa.pl/pralnia/profil/52991-Magda_Molek.html

GrupaSzafa.pl to grupa uzupełniających się serwisów społecznościowych i informacyjnych, ponad 2,5 miliona użytkowniczek i użytkowników oraz 1 milion fanek i fanów na facebook.com. W skład portfolio serwisów wchodzą Szafa.pl, Zszywka.pl, Szafiarenka.pl, Szafka.pl, Stylistki.pl, Cekin.pl, MIUMAG.
Szafa.plto społeczność kobiet, które „uwalniają swoje ciuchy”, by podążać za nowymi trendami. Serwis oferuje nie tylko możliwość kupna czegoś fajnego i modnego, ale także wymianę i sprzedaż swoich ubrań, akcesoriów, czy kosmetyków.
Szafa.pl przez 5 lat swojej działalności zdobyła zaufanie ponad 1 miliona aktywnych Szafowiczek, które wciąż zmieniają swoją garderobę oraz doradzają sobie w kwestii mody, wymieniają się inspiracjami a także prowadzą ciekawe rozmowy na szafa.pl.

Fundacja Kasisi została założona przez Szymona Hołownię 11 kwietnia 2013 r., aby nieść pomoc sierocińcowi w Kasisi w Zambii, prowadzonemu przez polskie Siostry Służebniczki Maryi Panny Niepokalanie Poczętej z polskiej Starej Wsi. Sierociniec działa wyłącznie dzięki ofiarności ludzi dobrej woli i nie ma żadnego wsparcia ze strony państwa zambijskiego. Obecnie przebywa w nim ok 260. dzieci, część z nich ma HIV, część AIDS albo inne poważne problemy zdrowotne . Na szczęście niektóre są całkiem zdrowe i potrzebują jedynie miłości oraz wsparcia. Więcej informacji na www.fundacjakasisi.pl

Top