Buty na obcasach Klapki Obuwie damskie Sandały

Japonki z motywem orientalnym

Od kiedy japonki weszły do mody – zatrzymały się w naszej świadomości, zwłaszcza letam i nie mają zamiaru opuścił sceny. Japonki białe i czarne, różowe

Od kiedy japonki weszły do mody – zatrzymały się w naszej świadomości, zwłaszcza letam i nie mają zamiaru opuścił sceny. Japonki białe i czarne, różowe i zielone, delikatne z ozdobami i masywniejsze, skórzane. Japonki w każdym stylu: hawajskie z kwiatem, klasyczne bez dodatków, eleganckie z ozdobami.

Niemal wszystkie mają zaokrąglone przodu. Jednak są też inne, nietypowe, jakby orientalne klapki samego Sindbada Rzeglarza. Są to Grendha/Rider Sport 45 zł Z paskami ozdobionymi cekinami. Tworzywo sztuczne. Ich przody są ostre, całe są we wzorzysty orient.

Inne, bardzo nietypowe klapki to Roxy/Quiksilver 199 zł. Z koralikami i pierścionkiem na duży palec. Zamszowe. Nie ma w nich tradycyjnej dla japonek przegródki pomiędzy palcami, ale jest za to jakby pierścień na palec. Natomiast pasek utrzymujący but na nodze jest w nietypowym miejscu, ponieważ jest nieco bliżej samej nogi, za to z dala od końca stopy.

Japonki Proinstal Shoes 152 zł są bardzo eleganckie, wysadzane koralikami. Zrobione z rzemienia, i z tworzywa sztucznego.

Zupełne inne są japonki Nike. To chłodna elegancja w wersji sportowej. Są zrobione z tworzywa sztucznego.

Bardzo proste są japonki New Yorker 22,95 zł. Z plecionym środkiem. Słoma, bawełna. Na spodzie mają motyw kwiatowy, jednak w jednym kolorze, czarnym, na jasnym,słomkowym tle.

hastagi na stronie:

#SEKSOWNE SCENY #sandaki damskie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy