serce miasta jest Glamour

Warszawa, dnia 07.05.2015 r.

Złote Tarasy: serce miasta jest Glamour!

Powitalne śniadanie, zakupy, rabaty, porady stylistów i wizażystów – to wszystko czeka na klientów, którzy w sobotę, 16 maja, odwiedzą Złote Tarasy. Tego dnia
centrum handlowe stanie się głównym miejscem celebracji 12. urodzin magazynu Glamour. Wszyscy miłośnicy mody będą także mieli okazję wziąć udział w konkursie organizowanym przez Złote Tarasy we współpracy z blogerką Karoliną Ościk „Cajmel”. Urodzinową imprezę poprowadzi Joanna Horodyńska. Wieczorną atrakcją i muzycznym zwieńczeniem dnia będzie koncert Margaret, która wystąpi o godzinie 18.00 na scenie zlokalizowanej na poziomie 1.

Sobotnie atrakcje w Złotych Tarasach rozpoczną się już od godziny 10.30. O tej porze serwowane będzie śniadanie, potrzebne aby nabrać sił na udział w całodziennych aktywnościach przygotowanych przez redakcję magazynu Glamour i Złote Tarasy.

Na wszystkich Klientów Złotych Tarasów, czekają atrakcyjne oferty rabatowe oraz prezenty za zakupy. To także doskonała okazja do wzięcia udziału w konkursie urodzinowym oraz osobistych spotkań ze stylistami i wizażystami na stale współpracującymi z magazynem Glamour.

W programie zaplanowano słodką niespodziankę. O godzinie 17.00 na scenie pojawi się redaktor naczelna magazynu Glamour – Anna Jurgaś oraz …tort urodzinowy. Godzinę potem w podziękowaniu za cały dzień zabawy „Thank You Very Much” wyśpiewa Margaret.

Złote Tarasy to wielofunkcyjny kompleks, który powstał w samym sercu Warszawy. Obiekt mieści się między ulicami: Złotą i Emilii Plater oraz Dworcem Centralnym
i al. Jana Pawła II. Jego symbolem jest pofalowany szklany dach o powierzchni 1 hektara. Nazwa Złote Tarasy nawiązuje do ulicy Złotej i do architektury budynku. Kaskadowo rozmieszczone tarasy obejmują dwa place miejskie – wewnętrzny z fontanną oraz zewnętrzny, otoczony restauracjami. Na pięciu poziomach centrum klienci znajdą ponad 200 marek handlowych, kilkadziesiąt restauracji i kawiarni, kluby muzyczne, kino, klub fitness oraz szereg punktów usługowych. Projekt i funkcjonalność obiektu zostały już wielokrotnie nagrodzone. Złote Tarasy są zdobywcą tytułu najlepszego projektu komercyjnego na świecie (MIPIM Architectural Review Future Project Awards). Więcej na stronie internetowej www.zlotetarasy.pl oraz na FB:
https://www.facebook.com/ZloteTarasy.

Top